Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2009, 16:00   #10
Umbar
 
Reputacja: 1 Umbar nie jest za bardzo znanyUmbar nie jest za bardzo znanyUmbar nie jest za bardzo znanyUmbar nie jest za bardzo znanyUmbar nie jest za bardzo znanyUmbar nie jest za bardzo znany
KP

Imię i nazwisko: Tai-Huan
Płeć: mężczyzna
Rasa: Elf
Narodowość: Chińska
Profesja: Mnich tybetański/kucharz
historia: Tai-Huan (Tai - imię Huan - nazwisko) urodził się w małej wiosce chińskiej. Jego rodzice zajmowali się uprawą ryżu. Tai bardo lubił jeść. W wieku 10 lat został oddany z niewiadomych mu powodów oddany do mnichów klasztoru Shaolin. Uczono go tam Kung-Fu. Uczył się bardzo szybko. Lubił szczególnie używać haków i kija bambusowego. Wspaniale gotował. Został klasztorowym kucharzem. Lubił spacery po lasach w pobliżu świątyni. Gdy skończył 55 lat(elfy żyją pewnie ok. 500 lat ale nie wiem) wyruszył w świat. Podróżował najpierw po Chinach ucząc się różnych rzeczy np. alchemii i kucharstwa (doskonalił). 3 lata później popłyną do Grecji. Nauczył się tam sztuki uleczania ran od ateńskich uzdrowicieli. Podróżował jeszcze 5 lat gdy doszły do niego wieści o igrzyskach w Olimpii. Postanowił oglądnąć choć raz w życiu tą uroczystość. W czwarty dzień igrzysk odnalazł ogłoszenie o którym mowa w rekrutacji. Usiadł w karczmie miejskiej i rozmyślał że fajnie by było zobaczy "Kraj Smoka".
Charakterystyka postaci:
Spokojny i opanowany mężczyzna. Mówi często zagadkami lub niejasnymi pół słowami. Jest tajemniczy i dziwny w uznaniu Europejczyków. Niezbyt lubi towarzystwo, szczególnie krasnoludów. Nie łatwo go czymś urazić.
wygląd: (63 lata) Jest dobrze zbudowany i wysoki jak na elfa. Lekko przy grubawy. Ma jasne, długie włosy i niebieskie oczy. Jest bardzo przystojny. Chodzi w ubraniach mnicha Shaolin.
Ma ze sobą plecak podróżny z różnymi rzeczami podróżnymi.
W ręku trzyma bambusowy kij a resztę broni ma zawsze pochowane.
Umiejętności dodatkowe: Szybkie chodzenie, ciche poruszanie się po lesie, ukrywanie się w lesie.


Zmieniłem też tochę to co napisałem wcześniej.
Błędy poprawione.
***
takie pytanie, kiedy się zacznie mniej więcej sesja? Bo miało być trzech graczy i jest trzech.
 

Ostatnio edytowane przez Umbar : 29-10-2009 o 19:29. Powód: dokończenie i poprawa KP
Umbar jest offline