Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2009, 21:53   #45
Gustav
 
Gustav's Avatar
 
Reputacja: 1 Gustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnie
Rozumiem że MG ma zawsze rację, lecz ja czytałem wszystkie księgi i nawet pozwoliłem Sobie otworzyć te najważniejsze i nie ma takiej umiejętności, nawet Wampiry nie posiadają umiejętności Znajomość języka "Sylvański".

Za to w głównej księdze są takie języki jak :

Bretoński (Bretonia)
Eltharin (Elfy)
Estalijski (Estalia)
Khazalid (Krasnoludzki)
Kislevski (Kislev)
Tileański (Tilea)
Reikspiel czyli staroświatowy (Imperium)

są również takie języki jak:

Gobliński (orki, gobliny i hobgobliny)
Narzecze Grumbarth (ogry)
Mroczna mowa (zwierzoludzie i inne istoty chaosu)

Nie chce się sprzeczać aż tak bardzo, po prostu zwracam na to uwagę ze względu, że jesteśmy drużyną i powinniśmy się rozumieć. A nie gdybać "co on do chuja gada"

Kraina Zgromadzenia jest położona bardzo blisko Sylvani. Więc dlaczego Niziołki nie znają tego języka ? przecież mają dużą styczność z Sylvańczykami.

Wiem że w komentarzach jest słowniczek, ale ze względu że nie urodziłem się w Sylvani nie mam takiego języka i nie powinien korzystać z niego i domyślać się co dana postać powiedziała. To daje naprawdę złe i dziwne myśli.

"Co on powiedział, czy właśnie mnie obraził ??"
"hmm chyba się zgodził"
"Ciekawe co chciał powiedzieć"

Sprzeczki, nieporozumienia i niemoc przekazania informacji reszcie drużyny.

Mam nadzieje że moja wypowiedz na ten temat coś pokaże.
 
Gustav jest offline