Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2009, 23:20   #8
Zaczes
 
Zaczes's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodze
Dokładnie o ten komiks mi chodzi. I grupa najemników? jakich najemników? Kto najmował do czego? Wiesz tu nie ma na co polować, nie ma jakiś wielkich silnych nieumarłych. Zrozumiem jakąś traumę, paniczny strach jako powód do zabijania każdego nieumarłego. Czy po prostu zamiłowanie, wynikające ze spaczenia umysłu. Jednak tu chodzi dokładnie o psychikę. Nie o ciągłą walkę. Postacie będą także spotykane w czasie rozgrywki. Sam osobiście parę odegram. Zakładam 2 miesiące po apokalipsie, jeśli jednak sprawia to problem, możemy zmniejszyć to do miesiąca, a graczom którzy nie do końca rozumieją co to będzie, mogę odegrać małą sesję wstępną.

Jeśli chodzi o grupy, po prostu chciałbym ominąć ten żenujący moment "przypadkowego poznawania się postaci". Mogliście znać się wcześniej, mogliście trafić na siebie w ciągu tego miesiąca, mogliście spotkać się dzień przed zaczęciem Naszej akcji. Jeśli nie to kiedyś "przypadkowo się spotkacie zapewne". Te spotkanie, mogłoby być wspaniałym pierwszym postem. Ale o szczegółach później. Nie zdradzajcie sobie wszystkiego, tak jak i mi w zgłoszeniach. To ma być odkrywanie prawdziwego charakteru zmierzonego z nową rzeczywistością jak i płynna zmiana jego cech w skutek przeżyć

Cieszę się, że mam drugiego zainteresowanego i fana Kirkmana
 
__________________
Live to Ride / Ride to Live

Ostatnio edytowane przez Zaczes : 30-10-2009 o 01:48.
Zaczes jest offline