Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2009, 15:36   #9
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Lavi Zobacz post
Co do tych poziomów trudności faktycznie ostatnio natknąłem się na tą maluteńką notkę w podręczniku. Aczkolwiek nie ma ich ani na zasłonce z dodatku "Suplement" ani w podręczniku w wyraźnym i widocznym miejscu. Stąd też tworzyłem to w zupełnej nieświadomości.
Lavi a tak z ciekawości słyszałeś o podręczniku Neuroshima 1.5 - bo suplement i zasłonka to akurat do wersji 1.0 i nic dziwnego ze pewnych rzeczy tam nie ma.

Suwak na 3 uważam za zbyt duże ułatwienie biorąc pod uwagę jeszcze mniejsze wymagania do zakupu poziomu umiejętności - Zauważyłem że ograniczyłeś poziomy do max. 10 ale jeśli przyznajesz PeDeki na normalnych zasadach NS to po 3 sesjach wszyscy mają przynajmniej jedną Umiejętność na 10 i co dalej ? w końcu cała drużyna to już legendy same w sobie ? szybko coś?

Walka dwoma rodzajami broni też już jest - więc nie wiem czy dałeś to bo Ci się nie podoba zasada, że jak nie masz sztuczki "Walka Dwiema Broniami" to nie potrafisz w walce zsynchronizować ciosów i tylko wybierasz którą bronią przywalić w danym momencie ?

Ale przyznam że co do bonusów i minusów względem wieku pomysł jest ciekawy. Utrudnienia do zasięgu strzału też można przemyśleć.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem