Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2009, 20:49   #405
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Alex wybrał. Pretensje tylko do niego.

Dodatkowo pozwoliłem sobie zebrać za Was zdobyte łupy.

Czas do poniedziałku włącznie. Opis miasta jest w materiałach - miasto-państwo jest ogromne, dalece większe od malutkiego Midd. O pewnych zasadach napisałem w materiałach, Angela od siebie może dodać, że podróżowanie w nocy jest mało bezpieczne. Ale jeśli nie zanocujecie w tym budynku (jeśli taka Wasza wola - możecie wyremontować i sobie przywłaszczyć) bez trudu znajdziecie karczmę, oczywiście dość słabą w tym regionie. Akcję można pchnąć nieco do przodu jeśli nikt oczywiście nie chce robić czegoś, do czego jestem potrzebny. Lililel - identyfikacja trwa i jest męcząca, tej nocy dasz radę i tak tylko jeden przedmiot zidentyfikować. Zapraszam na gg by omówić co dalej, również w kwestii zakupu nowych czarów. Pozostali - zakupy wg. cennika podręcznikowego (po odpowiedniej dewaluacji) - kto nie wie pomogę. Gdy akcji nie popchniecie, miasto opiszę w następnym poście. Aczkolwiek nie różni się ono wiele od tych średniowiecznych wielkich miast portowych. Aczkolwiek lepiej się dopytać niż zrobić coś kompletnie nie pasującego.

Jest też opcja szybkiego użycia zwoju - tu już musicie czekać na mojego posta.

Sprawa przedmiotów i ich samodzielnego znajdowania jeszcze. Wszystko co opiszecie sami (jak łuk i gałązka, znalezione przez Jensa) jest niemagiczne, chyba, że postanowię inaczej (jak teraz z łukiem).

Sprawa ran: Albert zrobił co mógł, ale wszyscy potrzebują kilku dni odpoczynku (lub magicznych mikstur) by w pełni dojść do siebie.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 30-10-2009 o 21:11.
Sekal jest offline