Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2009, 08:57   #26
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
Podejrzewacie, że Jean Luc to istota uduchowiona, poszukująca miłości w kazdej postaci? Ciekawe, ciekawe...

Wydało mi się w każdym razie zabawnym pomysłem wprowadzenie jako przeciwwagi dla przesłodzenia waszych duetów odrobiny plugawej chropawości

Na obecną chwilę chciałbym, skupić was w jednym miejscu. Panowie możecie czuć się bezpiecznie, sierżant ma zasady Podrzucę jakieś tropy i pomyslicie co dalej.

I jeszcze jedno- sprawa grafik. Jestem chyba antytalentem w kwestii grzebactwa internetowego. Moje ascetyczne w ozdobniki wpisy wcale nie musza krępować waszej inwencji we wrzucaniu barwnych perełek dla podkreślenia wagi swych postów.

Choć nie ukrywam, że wolę zdecydowanie opisanie czegoś w pięciu zdaniach niż zrzucenie wszystkiego na przekaz oczyskowy
Obrazki jednak wlepiajcie jak chcecie

Uwaga porządkowa, jaka nasunęła mi się po poście Kerma.
Przyjmijmy, że istnieją już 2 kompanie muszkieterów. Będzie to może nieco niezgodne historycznie, bo zakładałem czas odrobinę wcześniejszy. Szara kompania Muszkieterów dowodzona jest przez pana de Troisville ( de Treville). Druga zatem Czarna, będzie więc gwardią pana d'Essais, zgodnie z kartą i postami kawalera Pierre'a de Batz.
Możliwe więc , ze Raul i Pierre faktycznie nie służyli pod sierżantem ( oczywiście nie dosłownie )
Co do struktur dowodzenia to mamy poza kapitanem porucznka, 2 sierżantów i chorążego. Liczebność jednostki to około 150 ludzi.

Wydawać sie więc może nieprawdopodobieństwem, by z widzenia panowie Raul i Pierre nie znali się z widzenia.

Acha, jeszcze jedno. Trauma w życiu Raula spowodowała "stan spoczynku". CO jednak z Postacią Pierre'a? Jeśli jest w służbie czynnej, warto podkreślić, jak wydębił wolne
 
__________________
Cóż lepszego może nas spotkać, niż przelanie pieśni z duszy wprost w uporządkowane nuty wielkiej symfonii opowieści?

Ostatnio edytowane przez Solis : 31-10-2009 o 09:24.
Solis jest offline