Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2009, 15:20   #59
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam

Po pierwsze dziękuje że zająłeś stanowisko w tej sprawie.

Chcę zaznaczyć że(jak pewnie może się zdawać) obrzucenie Cię błotem Romulusie ale po prostu dbanie o "równo uprawnienie"(wiem to zabrzmiało po równi patetycznie jak i głupio ale do tego się to sprowadza) na sesji bo powiedźmy sobie szczerze jak ja bym zadeklarował że robię takie bohaterskie akcje jak Twoja postać Romulusie ale ich rozstrzygniecie pozostawiłbym w rękach MG to ciekawe co by się z moja postacią stało .

Co do tej popularności wsród oficerów to bym powiedział że kwestia dyskusyjna.
Może od jakiegoś pułkownika można to uznać za standard ale tacy porucznicy to raczej maja laspistole albo jakiś model zwykłych pistoletów znanych nam dzisiaj(oczywiście chodzi mi o odpowiedniki obecnej broni w 41M) Po za tym jak rozumiem to ty masz bolter SM a pomiędzy nim a gwardyjskim to są lata świetlne(i nawet całkiem możliwe że amunicja nie jest kompatybilna).

Po za tym przede wszystkim chodzi o to że nie wiesz czy porucznik ma boltpistol i tu jest sedno sprawy.

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline