Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2009, 18:55   #2
Shadow man
 
Shadow man's Avatar
 
Reputacja: 1 Shadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znanyShadow man wkrótce będzie znany
Gorbat siedział w karczmie nie rozmawiając z nikim z towarzystwa. Siedział z naciągniętym na oczy kapturem paląc fajkę wyglądającą na robotę z dawnych dni. Miał ją bowiem po ojcu, który odziedziczył ją po swoim ojcu, który z kolei dostał ją od swojego ojca i tak przez wiele pokoleń. Gdy do izby wpadła kobieta mówiąc: " A więc ja jestem Vanessa Rightheart i zostałam waszym dowódcą w tej wyprawie. Rozumiem , że jesteście wszyscy gotowi. Za 5 min odjazd z stolicy. Wio wszyscy." Był lekko zszokowany tym co zaszło. Siedział jeszcze chwilę namyślając się po czym wstał i ruszył za kobietą. "dobrze, że zabezpieczyłem się w potrzebne rzeczy wcześniej' - myślał. Poklepał również toporek mówiąc z cicha:
-Już niedługo będziesz mi znowu potrzebny.

Kroczył z wolna w kierunku wyjścia z karczmy. Miał bardzo radosną minę ponieważ miał nadzieję, że znów urznie jakiegoś Orka. Jego toporek już od ponad miesiąca nie tknął głowy ani żadnej części ciała orka.


Gdy tylko opuścił przytulne przytulne pomieszczenie i ujrzał "czworonożne bestie", po okolicy rozległ się krzyk:
-Kurde, tylko nie konie!!!-wrzeszczał Gorbat, który ze względu na swój wzrost nie umiał i nienawidził jeździć konno...
 
Shadow man jest offline