Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2009, 19:53   #9
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ouzaru Zobacz post
Ogromny plus dla MG, to się nazywa konkretna osoba i solidna firma My również nie mamy czasu siedzieć non stop i pisać codziennie - praca, rodzina, dom, życie prywatne, dzieci... - więc tempo jak najbardziej Nam odpowiada. Dobrze, że z góry mówisz, jak to będzie wyglądać, od razu niecierpliwcy zrezygnują i potem nie będą marudzić
Sorka za zaśmiecanie, ale po prostu niektórzy mają też inne zajęcia poza RPG i mnie już <piiiip> jak Gracze/MG oczekują postów co 1-2 dni :/

Podtrzymujemy zainteresowanie sesją, karty in progress
Wyczuwam jakiś podtekst w moją stronę? Ja mam pracę, narzeczoną która uczy się do matury, co za tym idzie mieszkanie na głowie, młodego i głupiego psa który ciągle rozrabia i mogę odpisać raz na 2 dni. Pisanie posta to kwestia maksymalnie pół godziny, jeśli się nie ma dialogu na komunikatorze do obgadania, albo nie jest się MG. W każdym razie na sesję i tak się zdecyduje.
 
Nefarius jest offline