Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2009, 19:12   #23
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Drogi Janie,

Przygotuj moją garderobę do podróży, wyczyść broń, wytrzep dywany z gabinetu i nie zapomnij uzupełnić spiżarki. Niech Betty Lou będzie gotowa do lotu, możliwe że będziesz musiał lecieć za mną do Czarnoboru.

PS. Kup psa, wielkiego i wściekłego. Jeśli Ta Kobieta zbliży się do Betty Lou wiesz co robić.

Howard

PS. II Jestem w hotelu dworcowym

PS. III Z tym psem to nie żart


Niziołek starannie złożył list na pół, włożył do koperty i razem z drobnym napiwkiem wręczył boyowi hotelowemu aby ten wysłał go pneumą.


Howard zmierzył towarzystwo wzrokiem. - Oczywistym chyba jest że jeśli plan z przebieraniem dojdzie do skutku ja będę musiał podszyć się pod zwykłego pasażera pociągu. Wśród napastników nie widziałem nikogo normalnego wzrostu. Gdyby jednak nie udało się nam zdobyć biletów zawsze pozostaje mój sterowiec, jednak w ten sposób nie moglibyśmy być pewni gdzie wysiądą napastnicy. Chciałem też zwrócić uwagę na problem może niezbyt prawdopodobny ale jednak powinniśmy wziąć go pod uwagę. Na wykład profesora Graff obowiązywały zaproszenia, skoro napad przygotowali profesjonaliści możliwe że wcześniej zdobyli listę gości i, przeglądając chociażby "Who is who?" bądź roczniki "Lyonesse Crystalograph" poznali ze zdjęć nasze twarze. - Oczywiście Howard zdawał sobie sprawę że skromność to cnota, nie zawracał sobie jednek zbyt często tym uwagi - Zastanawia mnie także jak planują przewieźć profesora pociągiem. Oczywiście mogliby go zastraszyć aby nie sprawiał kłopotów ale ryzyko że któryś z pasażerów zauważy coś niepokojącego jest całkiem duże.- Przerwał na dłuższą chwilę aby zaczerpnąć tchu i wybadać reakcję Damy i Dżentelmenów – Jeśli chodzi o trójkę pozostałą na przyjęciu nie jestem pewien czy jesteśmy w stanie cokolwiek zrobić. Nosili maski przeciwgazowe i mundury, równie dobrze każdy z nich mógłby być moim wujem Rupertem. Chociaż w zasadzie to wszyscy byli nienormalnego wzrostu więc mógłby być Pańskim wujem Rupertem.- Stwierdził patrząc się na Pana Gerhara, dał sobie chwilę aby przemyśleć słowa które właśnie wypowiedział i poprawił się –W każdym razie Pańskim wujem…
 
Potwór jest offline