Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2009, 08:45   #7
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Barczysty Niemiec stojący do tej pory w cieniu wystąpił parę kroków do przodu.
-Jak rozumiem odpowiadam za techniczną stronę akcji tak?? Gdy zbierałem ekwipunek na tą operację nie podejrzewałem że chodzi o coś tak poważnego. Tu jest lista sprzętu który jest mi potrzebny. Ten ekwipunek jest nieco drogi ale niesamowicie przydatny. Mam nadzieję że uda się wam go zdobyć. Prosiłbym aby wszystkie dostępne informacje a także, jeżeli ci się uda, najnowsze zdjęcia satelitarne terenu wysłać na mojego notebooka. Mam go akurat przy sobie. To wszystko z mojej strony. Więc, jeżeli możesz, przygotuj sprzęt a ja udam się w stronę zbrojmistrza. Może uda mu się mnie czymś zaskoczyć. A, i jeszcze jedno. Moją zapłatę prześlesz na moje prywatne konto w Szwajcarii. Wysokość zapłaty uzgodnimy po akcji. W końcu nie wiem jakie będę miał koszty własne - Zakończył rozmowę z uśmiechem.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli

Ostatnio edytowane przez Darth : 08-11-2009 o 08:47.
Darth jest offline