Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2009, 12:12   #13
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Dziwne, że jakoś nikt o systemie nie wspomniał, który w sumie od czasów WFRP się nie zmienił, a mechanika w BI to jest coś, co nie powalało nigdy. Dlatego o ile WH40K zawsze mi się podobał pod względem setu, zawsze waliłem głową o ścianę, kiedy wchodziło te ich nieśmiertelne k%, które fakt faktem jakieś tam konflikty rozwiązywało, ale gdy przychodziło do jakiegoś ostrzejszego konfliktu(który miałem swojego czasu z pewnym graczem), poległo na całej linii. A szkoda, bo BI męczy ten swój system od początku WFRP. Pokusiliby się o coś lepszego, tym bardziej, że o ile w WFRP była możliwość wyboru ścieżek klasy, tutaj mamy linearny wzrost... To chyba już lepiej grać w konwersję na d20 albo wygryźć coś z theForge, bo z takim systemem, jakie BI zaprezentowało, łatwo o ból głowy.
Mówiąc krótko, panowie z BI daliby se spokój z tworzeniem systemów(a nie wierzę, że RT rozwiązał ten problem), tylko pisali sety.
 
Irrlicht jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem