Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2009, 09:47   #12
Nimue
 
Nimue's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputacjęNimue ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
- mafia też głosuje kto jest winny
- głosowanie jest jawne
Głosowanie nie jest jawne, więc mafia ustala między sobą kogo odstrzela i nie sieje zamętu głosując jeszcze raz kto jest winny.
Cytat:
- jeśli będzie więcej niż 10 osób, to chyba warto by zwiększyć liczbę mafiozów
Oczywiście, ale nie zanosi się na to by było więcej chętnych
Cytat:
- kontaktowanie się na boku jest moim zdaniem całkowicie na miejscu. Skoro mafia może się naradzać, to praworządni też powinni. A że tak na prawdę do końca nie wiesz, czy ten z kim rozmawiasz jest tym, za kogo się podaje, to inna sprawa.
Podczas gry oczywiście tak. Ale co jeśli osoby dogadają się jeszcze w czasie rekrutacji i umówią kto kim będzie grał? (Pozwoliłam też wziąć udział zadeklarowanym jednoznacznie na dobrą i złą stronę.)
Cytat:
- podejrzanych jest tylko 7 osób (zakładając 10 graczy), bo szeryf, burmistrz i barman są jawni. Jeżeli się dobrze dogadają przed grą są w stanie namierzyć mafię w ciągu 3 dni. No chyba, że zostaje reguła, że Ci dobrzy się nie naradzają, ale wydaje mi się naciągana.
Kierowałam się zasadą o nienaradzaniu się, dlatego dałam im te trzy dniu, żeby od razu nie odpadli. Teraz zaczełam się zastanawiać czy może nie pozwolić Burmistrzowi i Szeryfowi bycie skorumpowanym?
Cytat:
PS. Ja nie jestem z Gliwic, jeśli ma to jakieś znaczenie
Absolutnie żadnego

Cytat:
jeśli zabiła mafia, to ona wie kogo, a jeśli miasto, to wiedzą wszyscy
Tak właśnie zakładałam.

Z jakiegoś powodu nazwałam tę rekrutację eksperymentem Grywałam w Mafię na różnych już zasadach, ale to, że chciałabym to rozegrać "tekstowo" zupełnie zmienia postać rzeczy, i to co swietnie działało przy stole ze świeczkami, nie musi się tutaj sprawdzić. Dlatego chętnie przyjmę każdą sugestię, przedyskutujemy przed rozpoczeciem gry zasady i z pewnością zanjdziemy consensus, który umożliwi dobrą zabawę.
 
__________________
A quoi ça sert d'être sur la terre?
Nimue jest offline