Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2006, 22:01   #104
cynis
 
cynis's Avatar
 
Reputacja: 1 cynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skał
Drake

Skarcony przez któregoś z towarzyszy odłożył worek z powrotem do pokoju. Jednak włożył do kilku kieszeni jakieś srebrne czarki i kilka innych rzeczy. ~Może i tego nie sprzedam ale pamiątka zawsze będzie.~ spojrzał na swój pierścień. ~Tak pamiątki...~ stanął przy reszcie grupy i czekał co dalej będzie. Rzucony nóż podziałał jak najlepsze sole trzeźwiące. Prawie że w chwili rzutu chłopak był w tunelu. Jednak Nights, który jakoś go wyprzedził, stwierdził, że już mogą wracać bo się coś zmieniło w atmosferze dyskusji. ~Za dużo zachodu. Lepiej było zwiać z zaliczką.~ pomyślał. Przechodząc obok gnoma wtrącił: -A jak ja mam się czuć? Oderwali mnie od mojego ulubionego zajęcia...- i powiedział do przywódcy: -Mówiłem, że nie chce roboty z żywym inwentarzem.- Spojrzał na dziewczynę.
 
cynis jest offline