Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2009, 20:12   #68
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Uwaga, uwaga, parę ogłoszeń drobnych dot. posta.

Po pierwsze - partie dla K.D. i Hawka dzieli różnica jakichś 4-5 godzin, nie liczcie więc, że prędko się spotkacie.

Po drugie - miałem spore problemy, jak zgrać w czasie wyprawy do miasta i objechanie go w całości - z tego tez powodu Angrod ma "kolejkę wolną", bo nim Hadrian w odpowiedniej konspiracji zdąży okrążyć całą stolicę, sporo wody w Wiśle (Imperialnej Wiśle, rzecz jasna ) upłynie. Jeśli będziesz chciał wrzucić posta - zapraszam na GG, możemy razem napisać coś o okolicy czy przemyśleniach i przeczuciach Hadriana.

Po trzecie - podobnież nie ma części dla Penny i Merilla jako Raelisa - ale tym razem znów składam odpowiedzialność za posta na wasze barki. Bo "węszenie jako kupiecka karawana" jest dosyć szerokim pojęciem. Swobodnie opiszcie swój wjazd do miasta (no, bez przesady ), wpuszczą was bez problemu, liczę też na mały spis konkretnych planów waszych bohaterów - bo póki co wiem tylko o próbach podrążenia tematu Czarnoustego.

Po czwarte - post dla Eugeniusza krótki, bo i co tu pisać - potrzebuję decyzji - wchodzi, rozmawia czy co tam robi. Przy okazji dialog Archibalda z Atterem też wypadałoby przeprowadzić.

Za opóźnienia z postem przepraszam, ale... No, trochę mi namotaliście swoimi akcjami i musiałem wszystko ładnie popoprawiać.

Pozdr,
K.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline