Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2009, 21:56   #21
razdwaczy
 
Reputacja: 1 razdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znany
- Cóż, bejbe. Z tego co widzę, to tobie zależy przede wszystkim na lansie, a nie ma żadnej broni bardziej lanserskiej dla kobiety niż derringer. Poza tym zawsze możesz schować go w majtkach, a to już coś.. Chyba, że masz jakieś kompleksy, to weź Pythona. Będziesz miała reske... restek... szacunek na dzielni. Jeśli koniecznie chcesz pistolet, to weź Walther PPK. No, chyba, że przeszkadzają ci nazistowskie, stare wynalazki, ale to nie mój problem.
Spojrzał na Kendricka.
- Snajper, co?
Kurde, przydałoby się powiedzieć coś w stylu Eastwooda, żeby wzbudzić grozę. Nic nie przychodzi do głowy... Może później.
- Będziesz walił headshoty złym ludziom. Zajebiście.
Eastwood nigdy by tak nie powiedział. To zabrzmiało bardziej jak Fredie Mercury, a on był... nieważne.
- Wypadałoby się przedstawić. Jan Kowalski. Właściwie wymawiam to Kołolski. Powtórz! Ko-łol-ski.
Czy ja właśnie zacząłem traktować go jak idiotę?
- Zresztą olej to. Po prostu Johnny.
Zwrócił się do zbrojmistrza.
- Kałach. Ak-74. Ze wszystkimi bajerami. Tłumik, luneta, szafa trzydrzwiowa, basen, rozumiesz? I kilka magazynków.
 
razdwaczy jest offline