Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2009, 21:07   #22
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Pawel spojrzał się na pracownika Szturmexu. No, kiedy będą te zdjęcia.
Na czole tego faceta pojawiły się lekko widoczne kropelki potu, lecz najemnik ich nie zauważył.
- No.. - zaczął pracownik - będą goptowe za jakąś godzinę.
Paweł milczał. Niech się postara. Czując, że pracownikowi grund ucieka spod nóg, wyszedł z pokoju, zostawiając cały sprzęt pod stołem poszedł jeszcze raz do zbrojowni zobaczyć co robią inni. Gdy tylko wszedł usłyszał, jak ludzie z grupy się przedstawiają. Dobra, ten to Kendrick, a ona z tymi maczetami to Lee.

- Przepraszam że nachodzę jeszcze raz - zwrócił się do zbrojmistrza, lekko kłaniając się głową. - ale tam na dole panuje trochę nieprzyjemna atmosfera - mając na myśli pracownika firmy i zdjęcia satelitarne.
Zwrócił się do innych:
- A ja jestem Paweł Mado, i będę najczęściej na pierwszej linii ognia. Nieraz będę także strzelcem wyborowym.

Ruszył na spacer bo zbrojowni. Mijał z regały z różnorakim sprzętem. trwało to może z 10 minut. W tym czasie powoli oglądał wszelakie dobra przemysłu zbrojeniowego. Lecz w oko wpadły mu tylko dwie rzeczy: Lekki hełm Navy Seal's i noktowizor.
Wrócił do zbrojmistrza, usiadł na jednym z krzeseł przy jego stole i na miejscu zaczął się bawić nowymi zabawkami.

Spojrzał na Lee. Mniam
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline