Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2009, 17:23   #23
Rhaina
 
Rhaina's Avatar
 
Reputacja: 1 Rhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumny
Zależy mi tylko na lansie!? Oczy Lee zwęziły się w skośne szparki, a pięści zaswędziały - oj, jak zaswędziały... Na szczęście Rozsądek wykazał się świetnym refleksem i przekrzyczał na starcie Urażoną Dumę i Procedurę Przejścia w Berserk. Lekceważ mnie, kolego. Lekceważ. I inni też niech lekceważą babę. Bierzesz kałacha, czyż nie? A to znaczy, że najwyraźniej tylko ta baba umie zwyczajnie i bez spluwy obić komuś mordę... W tym momencie przedstawił się ten wysoki szatyn. O, więc jednak nie tylko ja? Tym lepiej. Walka jeden na trzydziestu dobrze wygląda tylko w filmie.

Poprosiła zbrojmistrza o pokazanie broni, o których wspomniał Kowalski. Maleńki, dwulufowy derringer faktycznie bez problemu mieścił się w torebce. A że nie mógł być celny na dłuższy dystans? Specjalistów od długiego dystansu było pod dostatkiem. Pobrała trzy zapasowe magazynki i uznała, że skompletowała całe wyposażenie.

Rozsiadła się na krześle z nogą na nogę, zakładając ręce za głowę i przy okazji niejako eksponując dwa główne atuty figury: biust i nogi. Przechwyciła spojrzenie Pawła Mado i zarejestrowała jako kwestię otwartą.

- Ekwipunek już wszyscy mamy, helikopter odlatuje jutro. Mamy mnóstwo czasu i chyba żadnej roboty. Co teraz, Drużyno Wyzwolenia Gawarii? - rzuciła do ogółu zebranych.
 
__________________
jestem tym, czym jestem: tylko i aż człowiekiem.
nikt nie wybrał za mnie niczego i nawet klątwy rzuciłam na siebie sama.
Rhaina jest offline