Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2009, 18:46   #140
Bertold
 
Reputacja: 1 Bertold nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
To, że nie ma oficjalnych serwerów ze zwiększonymi ratami jest uzasadnione w prosty sposób - albo wszystkie, albo żaden. Bo gdyby było tylko kilka takich, to wszyscy by na nich chcieli grać, podczas gdy "normalne" świeciłyby pustkami.
Lat temu parę, gdy Ultima Online była równie "na topie", co teraz WoW, powstał serwer (może było ich więcej, ja w każdym bądź razie wiem o jednym) , na którym rozwój postaci był dużo wolniejszy i trudniejszy, niż na innych. I o dziwo cieszył się sporą popularnością. Mowa oczywiście o serwerach oficjalnych, a nie jakichś samoróbkach.

Zresztą spójrz też na np. prywatne serwery Lineage II. Często zdarza się, że masz do wyboru serwer np. x1, x3, x5 i x15, które nie różnią się niczym, poza prędkością rozwoju, a mimo to, każdy z nich znajduje swoich amatorów.

Kontynuując moją myśl niestety dla graczy okazjonalnych, takich jak ja, którzy mogą poświęcić maksymalnie 10 godzin (a często są to 2-3) tygodniowo na grę pozostaje albo zabawa na prywatnych serwerach (choć bardzo często jest to "zabawa" w cudzysłowie z racji wszechobecnych błędów), albo rozwijanie postaci przez najbliższe pół roku, aby osiągnąć maksymalny poziom. O tym, że przelicznik godzina/złotówka wychodzi u mnie o wiele gorzej, niż u osoby, która na grę przeznacza o wiele więcej czasu, nawet nie wspomnę.
 

Ostatnio edytowane przez Bertold : 13-11-2009 o 18:49.
Bertold jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem