Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2006, 17:37   #189
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Pikawa
Znowu Teki... Tym razem Mateusz mógł ich nie wytrzymać, bezpieczniej by było, gdydy Tower poszedł... Sebastian może zna niemiecki lepiej niż dukanie Pikawy, a poza tym Pikawa najchętniej rozsmarowałby wszystkich Niemców na tym wiadukcie. Za matkę...
Chłopak otworzył drzwi UAZ'a, wyszedł na zewnątrz i podszedł do tych Towera. Pochylił się trochę, poczym powiedział:
Ja tu zaczekam Tower, lepiej żebym unikał kontaktu z Niemcami... Zresztą sam wiesz jakie mam z nimi wspomnienia...- powiedział Pikawa może i nawet trochę łamiącym się głosem, poczym westchnął i dodałJa mogę się za ten czas zająć sprawą ludzi... Podzwonie tu i tam, do takiego skoku potrzeba nam ludzi... Czesi, ludzie od ojca Karoli, można spróbować nawet u twojego "wujka". Co ty na to?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline