Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2009, 23:11   #99
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Dzisiaj dorwałem.. nieco przy okazji płytę Dire Straits 'Communique'. Zostałem miło zaskoczony przez 'mój' empik, nowe dostawy książek i było też kilka ciekawych płyt. Jednak dla mnie ten sklep charakteryzuje się niebotycznymi cenami płyt z muzyką. Od czasu do czasu staram się kupować też oryginalne wydania.

Dire Straits poznałem własnie na tym forum, nie pamiętam już kto, ale ktoś zamieścił piosenkę 'Sultans of Swing' i bardzo polubiłem Knopflera i spółkę. 'Communique' bardzo spokojna, w sam raz na ciemna popołudnia, kiedy trzeba odpocząć po ciężkim dniu w pracy, czy w szkole. Bardzo nadaje się do chilloutu. Oczywiście, nie brakuje tam tradycyjnych żywych solówek gitarowych. Naturalnie polecam!
 
Maciekafc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem