Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2006, 21:52   #108
cynis
 
cynis's Avatar
 
Reputacja: 1 cynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skał
Drake

Stał tam i przyglądał się. Raczej nie lubił wdawać się w kłótnie, tak samo czyjeś jak i własne. Jednak tutaj chociaż było na co popatrzeć. Po pierwszych ostrych słowach poleciały sprzęty domowe. Kiedy jakiś dzbanek przeleciał koło ucha chłopaka ten zaczął na nie bardziej uważać. Okazało się to słuszne. Kilka uników ocaliły jego świadomość przed niechcianym usunięciem. -Ja wiem, że każdy musi się wyszumieć ale szkoda takich ładnych ozdób.- próbował przekrzyczeć kłótnię. Gospodarze nie robili sobie nic z ich obecność. -Wiecie co? Widziałem tam w karczmie miłe zadanie wprost idealne dla nas.- powiedział dość nieprzytomnym głosem wyginając się przed przelatującą szafkom. -Może pójdźmy je sprawdzić?- zasugerował. -I tak twierdziłem, że nie wtrącam się w spory rodzinne.- dodał i potrzedł do drzwi by w razie czego wysunąć się przez nie po cichu.
 
__________________
Nie bój się śmiać z samego siebie. W końcu jest szansa, że przegapisz żart stulecia.
cynis jest teraz online