Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2009, 20:24   #33
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Aschaar, ale o co Ci tak w ogóle chodzi? Bo ja czytam i widzę tylko wpisanie się w ogólnonarodowy grypowo marudny nastrój.

Najpierw piszesz, że nie chcesz podważać idei zasadności warsztatów w dziale, potem je podważasz, bo rzekomo pytający są tu objeżdżani za fakt zadania pytania, a na koniec powalasz obserwacją, że w innych działach są sesje dla początkujących i sesje mieszane.

W dziale WoD są i takie, i takie. Są warsztaty (jedne padły, ale ani to pierwsza, ani ostatnia sesja, która nie dociagnęła do szczęśliwego końca, co sam powinieneś dobrze wiedzieć, bo w tych warsztatach mistrzowałeś) dla zielonych, a do sesji przyjmowane są osoby początkujące - w Delirium Miry, w Magu Efci i moim, że tak z brzegu tylko podam przykład.

Więc o co chodzi? Żeby pomarudzić?

I doprawdy nie wiem, skąd wziąłeś przykłady objeżdżania za zadane pytanie. Podaj jakiś. Z moich doświadczeń wynika coś zupełnie innego - na każde, mniej czy bardziej konkretne pytanie zawsze otrzymałam odpowiedź bardziej obznajomionych w temacie. Odpowiedź dla mnie - osoby, która przeczytała ledwie parę podstawek, połowę zrozumiała, a połowy z tego i tak nie pamięta - zrozumiałą i pozbawioną poczucia wyższości nad moją niewiedzą.

Aschaar, marudzisz dla mnie, i to mało konstruktywnie.

Masz jakiś pomysł, czas, wiedzę, zdolności, to zakładaj rekrutację i rób warsztaty WoDa takie, jakie uznasz za słuszne. Bo jak na razie to mi się wydaje, że brakuje jedynie warsztatów, które Tobie by się podobały. Więc je załóż, znajdzie się paru graczy, którzy Ci będą wdzięczni za wprowadzenie w system w jakikolwiek sposób.

Och mamo. Dawno nie nabiłam tyle piany.
 

Ostatnio edytowane przez Asenat : 18-11-2009 o 20:30.
Asenat jest offline