Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2009, 18:05   #50
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Asenat, zwróć proszę uwagę na część mojego postu oraz wypowiedź Efci, staramy się aby zrobić miejsce gdzie nowicjusze właśnie by się nie bali, bo zauważyłem, że osób, które "pograły by w WoDa ale nie wiedzą z czym to się je, jak zacząć, dlaczego, gdzie, z kim..." jest na LI niemało. Efcia powiedziała coś całkiem rozsądnego i postanowiłem być pierwszym, który jej przyklaśnie i zaprosi innych by zdecydowali się dogadać szczegóły i miast się wykłócać zrobić jeszcze (<-To słówko to dla tych, którzy i tak już sporo zrobili ;]) coś pożytecznego.


Merill, pozwolę sobie tylko powiedzieć, że chyba nie wezmę udziału w "dialogu", mimo tego, że jako wcale "nie stary" stażem gracz nie mam na sumieniu nic co można by mi wytknąć, tak mnie odstrasza ton niektórych postów. Zdecydowanie miast wdawać się w próby sił, wolę skupić się na tym by umożliwić niektórym grę taką jaką lubią, a przynajmniej próbować to osiągnąć. Cieszy mnie, że choć jedna Efcia zwróciła uwagę na to, iż lepiej chyba dotrze się do nowych i starszych ale "poznających inne systemy" graczy poprzez grę niż rozmawianie o tym jak to MG może lub nie może sobie z czymś poradzić...

EDIT:

Postawię pytanie: Gdybym zechciał pomóc przy wprowadzeniu pomysłu Efci w życie, na czyją pomoc mogę liczyć? Sam nie uznaję się za na tyle dobrego MG by podjąć się koordynowania grup różnych nadnaturali, nawet świeżaków, za wysokie progi na moje macki :P
 
__________________
* All those who would hold Magic's Power must then pay Magic's Price.
* (...)Had Vanyel with his dying breath commanded trees to slay?
* Earth and water, air and fire, mold thy power to my desire!
* Zhai'helleva!

Ostatnio edytowane przez Eperogenay : 20-11-2009 o 18:07.
Eperogenay jest offline