Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2009, 01:22   #13
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Col. Frost Zobacz post
A więc, czy kierujemy naszą postacią jak normalną osobą tj. rządzimy państwem poprzez wydawanie odpowiednich rozkazów odpowiednim osobom, nie o wszystkim wiemy na czas, bywa że nasi współpracownicy coś przed nami ukrywają itd. czy raczej przypomina to grę strategiczną, czyli że wszystko wiemy i po prostu decydujemy, że ma być tak i tak z pominięciem "szczegółów"?
To pierwsze. To nie ertees, to ma być gra, w której jesteś przywódcą państwa. Tak samo jak gdzie indziej jesteś wojownikiem, magiem czy klechą.
Cytat:
Napisał Col. Frost
Drugie pytanie: czy w przypadku państw demokratycznych (bądź nawet innych) istnieje możliwość zostania odwołanym ze swojego stanowiska i zajęcie innego, ale już nie na czele państwa? Ciekaw również jestem czy istnieje możliwość zdrady własnego narodu?
Istnieją takie możliwości, ba, to jest sól całej zabawy. Zdrada też może mieć miejsce, ale się nie opłaca - jesteś przywódcą, a więc jesteś od narodu tak zależny, jak on od ciebie.
Cytat:
Napisał Col. Frost
Trzecie pytanie: wspomniałeś, że na planecie istnieją dwa kontynenty, ale nie wspomniałeś nic o siłach morskich. Czy siły powietrzne zastąpiły je w takim stopniu, że te stały się zbędne?
Hmm. Ciekawe zagadnienie, o którym zapomniałem. Jak to się stało? No cóż, jutro dostaniecie możliwie wyczerpujący opis marynarki wojennej.
Cytat:
Napisał TAK ON
Czwarte pytanie: Jak wygląda współpraca między koloniami w momencie startu sesji?
Uściślij. O jaki rodzaj współpracy ci chodzi?
Cytat:
Napisał NO ZGADNIJ PSIAKREW
Piąte pytanie (jeśli można wiedzieć): Ile masz już kart, które ci się podobają?
Ani jednej. Mam przymiarki do jednej, drugą prawie gotową oraz dwie obietnice.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline