Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2009, 09:17   #15
TheGuy2
 
Reputacja: 1 TheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodze
Odnośnie pierwszego pytania Col. Frost i tekstu w rekrutacji:
"Sesja będzie w pełni oparta o storytelling z dość dużym zakresem swobody graczy"
To znaczy, że w sumie będziemy mogli opisywać akcje swoich poddanych samodzielnie, bez udziału MG? Czyli będziemy kierować całym państwem. Oczywiście, uwzględniając charakter naszych poddanych, nasze stosunki z nimi i z narodem. Czy może kierujemy jedynie głową państwa, a działania ludzi z naszego gabinetu opisuje MG?

@up - ja mogę odpowiedzieć Masz w KP "kontakty z sąsiadami" czy coś takiego. Określasz to cyferką a potem opisujesz samemu. Jeśli dasz tam 1 pkt, to pewnie będą chcieli cię ograbić, naciągnąć, będą sprzedawać ci produkty drożej niż innym, sabotować, kompromitować itp. Jak dasz 5 pkt to pewnie będą ci przychylni jak w sojuszu, będziesz miał jakiś kryzys to dadzą pożyczkę, pomogą militarnie stłumić bunt albo bronić granic przed innymi itp itd.

[edit] Zapomniałem powiedzieć, że oczywiście jestem zainteresowany sesją, a KP się pisze.
 

Ostatnio edytowane przez TheGuy2 : 21-11-2009 o 09:35.
TheGuy2 jest offline