Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2009, 11:59   #27
z00m
 
z00m's Avatar
 
Reputacja: 1 z00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znanyz00m wkrótce będzie znany
Razill siedział długo na kikucie ściętego przez krasnala drzewa. Szczerze było one nie wygodne no i oczywiście (za bardzo) oddalone od reszty. Postanowił więc wrócić udając, że tylko spacerował. W obozie byli już chyba wszyscy. Płonęły tam dwa ogniska, jedno większe od drugiego. Innym źródłem światła była jakaś lampa w namiocie dowódcy:
Więc wróciła... -pomyślał.
Teraz miał w końcu czas aby przemyśleć dokładnie kilka spraw. Mógł też przyjrzeć się innym. Widział siedzącego krasnoluda, który wyglądał zupełnie zwyczajnie. Następnym jego celem była śpiąca kobieta, piękna i młoda... za młoda jak dla niego i dla całej wyprawy. Przyjrzał się jej uważniej i jego bystre oczy spostrzegły długie uszy. Nie lubił elfów. Jednak jeszcze bardziej niepokoiły go dwa inne, patrzące teraz w gwiazdy.
Sam mózg pełen magii bez mięśni -takie rzeczy przychodziły mu na myśl przy najmniejszym wspomnieniu elfa. Jakaś kobieta w szacie i mężczyzna z mieczykiem. Zanim by do mnie podeszli, moje rewolwery załatwiły by całą sprawę -dumał dalej. Czas jednak spać, jutro pewnie znowu wyjazd. Razill ułożył się wygodnie na miękkiej trawie i po chwili pochłonął go sen.
 
__________________
Some things will never change
2pac

Ostatnio edytowane przez z00m : 21-11-2009 o 21:28.
z00m jest offline