Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2009, 18:29   #116
Raphael
 
Raphael's Avatar
 
Reputacja: 1 Raphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znanyRaphael nie jest za bardzo znany
Tristis zmęłł przekleństwo w ustach. Na jego oczach odbierano mu pracę!
To się więcej nie może powtórzyć!- warknął w myślach - Swoją drogą, czemu pojechała akurat TAM, gdzie mogła ich zobaczyć...?
- Trzeba sprawdzić, jak dużych sił to forpoczta. - rzekł, zwróciwszy się do Wulfstana. - Ale nasz odział zostanie łatwo zauważony. Pozwól mi iść. - by podkreślić swoje słowa, Tris zeskoczył z konia i odpiął pas z mieczami, w celu przewieszenia go przez plecy. PO namyśle odpiął jeden z nich i przytroczył go do siodła. Pociągnął za pas: trzymał się pewnie, tak samo, jak rękojeść, której głowica wystawała lekko sponad prawego ramienia thoera.
Teraz to ja mogę się skradać. Ale trochę niewygodnie będzie go dobywać; obym nie miał okazji!
- To jak będzie?
 
__________________
W każdej sekundzie rozpadamy się i stajemy się nowym człowiekiem, w którym coraz mniej jest tego, kim byliśmy przed laty.

Ostatnio edytowane przez Raphael : 21-11-2009 o 18:34.
Raphael jest offline