Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2009, 00:20   #28
Locien0
 
Locien0's Avatar
 
Reputacja: 1 Locien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znany
Feanael dość długo siedział, samotnie rozmyślając nad swoją aktualną sytuacją. Choć kontem oka zauważył spojrzenia Liadrin, to nie przejmował się nimi i spokojnie czekał na powrót "pani kapitan". "Nie mam zamiaru pójść spać, zanim ta dziwka nie wróci i nie będę mógł mieć jej na oku- nie wiadomo co może wykombinować..." - dzięki tej właśnie myśli nie zasypiał. Gdy wróciła, elfka ruszyła w stronę lasu "Ahh... wybieramy się na spacer? O tak, korzystaj z życia- bo zapewniam cię że niedługo się skończy". Gdy zniknęła mu z oczu, położył się na ziemi, okrył się kocem i ze sztyletem w dłoni powoli zasnął "Dwie osoby są poza obozowiskiem, lepiej nie próbujcie niczego moje miłe, bo nie mam głębokiego snu...". Po jakimś czasie podświadomie zauważył powrót kapłanki, ale nie przeszkodziło mu za bardzo i dość spokojnie dotrwał do ranka.
 
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Locien0 : 22-11-2009 o 00:24.
Locien0 jest offline