Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2009, 23:02   #7
Makuleke
 
Makuleke's Avatar
 
Reputacja: 1 Makuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał TwoHandedSword
Czy jest możliwość zagrania postacią pochodzącą spoza wioski? Nie chodzi mi o taką, która wychowała się gdzieś-tam-daleko, a do Strzebogi (Strzebogów? ) zawitała jakiś czas temu i jest traktowana prawie jak rdzenny mieszkaniec. Mam na myśli kogoś, kto jest w wiosce pierwszy raz. Oczywiście spreparuję odpowiednie uzasadnienie fabularne, chodzi tylko o to, czy taka postać nie kłóci się z założeniami sesji.
1. Nie ma żadnego problemu, jeśli chcesz zagrać postacią spoza wioski. Po zastanowieniu muszę przyznać, że ktoś przybywający nawet z bardzo daleka (np. z Pomorza czy Beskidów) mógłby przejść, ale generalnie wolałbym uniknąć sytuacji, kiedy to wszyscy BG stanowią grupę przybyszów, bo to już nieco by się kłóciło. Ale jak napisałem - nie krępuj się, a szczegóły dogadamy na na gg/PW.
2. "(Postać) zawitała do Strzebogów" - "bogi" występują tu w liczbie mnogiej

Nessa_88:
Czekam na kartę. Rozpatrzę zgłoszenie nawet, jeśli przyjdzie wieczorem jedenastego. I powodzenia w nauce
 
Makuleke jest offline