Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2009, 22:32   #57
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Damian nie miał czasu podziwiać schronienia swojej towarzyszki. Kiedy tylko ich automobil dotarł na miejsce, pomógł jej dojść do drzwi i wejść do środka. Z trudem powstrzymał się przed zaglądaniem jej przez ramię kiedy wyłączała alarm i resztę zabezpieczeń. W zasadzie bardziej interesowało go, by szybko poznać drogi ewentualnej ucieczki z jej schronienia, gdyby coś poszło nie tak.

Złapał się na tym, że równie co ataku z zewnątrz, obawia się wygłodniałej Bestii budzącej się w Eve...

-Zaraz wrócę, zastukam... tak jak wtedy kiedy przychodziłem do twojej matki, pamiętasz?- nie czekając na odpowiedź, pośpiesznie wyszedł i ruszył na polowanie...

***

-To ja! Le Clerk! Eve, kurna, otwórz bo długo tak nie dam rady…-do uszu Torreadorki dotarły postękiwania jej przyjaciela, dobiegające z za drzwi jej schronienia.

Ledwie je uchyliła, ośrodka wtoczył się zwalisty meks o aparycji troglodyty, typowy opryszek jakich pełno po obu stronach przecinającej Laredo granicy. Przez ramię przerzucony miał wielki wojskowy wór podróżny. Kształt majaczący w jego wnętrzu nie pozostawiał żadnych złudzeń.

-Jest dobrze, mam dla ciebie młode ciałko. –stękał Nosferatu, uśmiechając się do skołowaciałej Eve z za swojej maski. –Draba napadłem hehe…nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka… wyjdzie że ktoś się nad wyraz skutecznie obronił przed napadem.

-Tą dziewczyną się nie zamartwiaj, drab śledził ją i jej chłopaka dwie przecznice. Miał kosę i pewnie by któreś zaszlachtował i tak, gdybym go nie ubiegł. Ciała ofiar jego napadu odnajdą jutro hehe…

Co stało się z towarzyszem leżącej teraz na podłodze nieprzytomnej nastolatki, Damian już nie dodał. W końcu przecież nawet taka dziewczyna swoje waży, a na głodnego ciężko dźwigać…
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline