Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2009, 09:40   #21
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
O to samo chciałem zapytać Glyph.
* Czy oprócz hierarchii takiej jak opisałeś, że starowiny się ceni, to jest ktoś kto włada tym całym podziemnym królestwem?

* Czy są podziały naszej ludności? Np. Kasty, królestwa, bractwa. Czy może, wszelkie podziały są rasowe. Jakieś nie pisane zasady między rasowe?

* Czy tworząc rasę warto jest opisywać ją, czy to jest zbędne? I czy postacie żyjące w podziemiach mają wiedzę na temat nadziemnych istot? Nie koniecznie chodzi mi o ludzi. Ogólnie, czy są jakieś informacje na temat powierzchni?

* Czy opisując inne istoty, nie należące do rasy, którą chcę stworzyć, mogę dowolnie ingerować w ich życie? Dotyczy to całego podziemia. Czy są jakieś dodatkowe zasady społeczne, chodzi mi raczej o coś w stylu: przemoc jest zabroniona; rasa A nie rozmawia z rasą B; kto wyjdzie na powierzchnię nie ma prawa powrócić?
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline