Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2009, 13:26   #893
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Do tego: CZUŁ!!! AŁA!! Nie ó, ale u! Poprawić!
A gdzie to? proszę next time wstawić całą linijkę, bo nie mam siły już wyłapywać 4 literowego słowa w tym gąszczu jaki wrzuciłem. Na oczy mi pada gdy próbuję odnaleźć ten błąd. Przejrzałem i nie widzę, zastanawiam się czy nie chodzi o przyczółek, no ale nie wiem.
Za noc przepraszam już poprawiłem, nie wiem skąd mi się ta noc wzięła, może z tego, że "miałem spać" a dzięki oninowi ne spałem, więc chyba bez wgłębiania się w to kiedy Manji wysłał sługę, uznałem, że zrobił to w nocy. nomen-omen przy takim założeniu to ja nie wiem jak Ci samurajowie przeżywają, skoro zwykły sługa POWINIEN wejść do pomieszczenia gdzie śpi pan żeby zostawić mu wiadomość. Przecież może go zabić...z tej drogi może skorzystać każdy assasin, nie mówiąc już o dyskomforcie, ja tam bym nie chciał aby mi listy zostawiano w moim pokoju gdy śpię - wolałbym aby wsunięto je pod drzwi/lub aby sługa czatował przed drzwiami aż się obudzę... to tylko moje zdanie , wyrażone przy okazji

EDIT : Rozmowa w toku, jak fajnie jest znów pograć...
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 25-11-2009 o 16:52.
Eliasz jest offline