Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2009, 23:06   #26
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Ej Glyph, Ty faktycznie znasz styl Kabasza już dość dobrze

Tym razem ja udzielę odpowiedzi

Otóż zdecydowana większość gatunku Salartus mieszka pod ziemią. Są to różne jamy i jaskinie wszystkie połączone ogromną siecią tuneli dokładnie pod całą ziemią. Nie ma więc też problemu by jakieś stworzenia żyły na biegunie i właśnie tymi tunelami przemieszczały się do innych miejsc i to naprawdę w szybki tempie.

Trzeba bowiem pamiętać, iż nasze baśniowe i mniej baśniowe stworki, boją się nawet wszelkich form cywilizacji więc omijają ją szeroki łukiem, a wszędzie tam gdzie według naszej wiedzy człowiek miał choć szansę dotrzeć, to Salatrus raczej się nie pojawi A przecież istnieje między tym gatunkiem handel wymienny, więc nawet istoty z koła podbiegunowego muszą często nimi podróżować, żeby móc się wymieniać dobrami

Na szczęście kilka miejsc na powierzchni jeszcze nie jest przez ludzi odnalezionych

Albo przynajmniej się tak nam wydaje

Mam nadzieję, że troszkę rozjaśniłem
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."

Ostatnio edytowane przez Thanthien Deadwhite : 26-11-2009 o 09:28.
Thanthien Deadwhite jest offline