Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2009, 20:40   #20
refi
 
Reputacja: 1 refi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłość
Trochę mistrzuję, więc napiszę co ja mam:
-Zawsze jak coś wymyślę(nieważne czy eNPeCe, jakiś potwór czy coś) robię przygodę pod to
-Mam zapisane notatki o wszystkich BG, więc przeprowadzam symulację walki(mam taki skomplikowany sposób... ) i staram się, by musieli jak najwięcej kombinować, przykład:
Potworek(troll z ostrzami zamiast niektórych palców), na sesji gracze chyba godzinę go nawalali : ) Gdyby nie to, że mieli medyka w drużynie, padliby po minucie w świecie gry Ale im się udało i zdobyli mnóstwo kamieni szlachetnych, platyny, złota, magicznych przedmiotów(najbardziej się ucieszył krasnolud z powodu Magrurki, która strzelała pyłem o mocy zdolnej do rozwalenia słabo odzianego człowieka, ale nie jestem głupi! amunicja to najczystszy pył, który kosztuje jakieś 5 Płytówek z hartowanej stali za działkę - niewiele) i oczywiście PeDeków

Grunt to przygotować zakończenie(czyli najczęściej wroga, np. jak grupa gra w Dedeka i lubi Psionikę to może Mistrza Umysłu?), i wpaść na wplątanie wątku. Potem dajesz im upragnione PeDe i cały stuff. Jak dla mnie proste.
 
__________________
Prosze bardzo, Penny, i tak nie potrzebuję linka
refi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem