Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 13:34   #899
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Abishai, czy mam rozumieć, że Smok ignoruje ukłon Skorpiona i omijając go rusza do stajni? Jeśli tak to psuje całą otoczkę oficjalnej ich znajomości, którą Skorpion stara sie wytworzyć. " A prosiłem, aby w publicznych miejscach odnosić się do siebie na wzajem oficjalnie, eh."

Tammo ja nie wiem o czym Ty piszesz, jaka rozmowa, jaka fajna?? Do tego prosiłbym cię abyś zerknął na końcówkę posta, który jest niemal ukończony, bo pozwoliłem sobie na 'własne interpretacje', które nie koniecznie muszą być zgodne z Twoją. Choć gdyby były... to fajnie.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline