Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 23:52   #184
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Ja od siebie mogę napisać tylko tyle. Przepraszam. Przepraszam, że stworzyłem postać, której charakter i światopogląd nie pasuje do waszych charakterów jak i do, zdaje mi się coraz bardziej, charakteru sesji. Co sobie myślałem kreując tak autodestrukcyjną osobowość? Liczyłem chyba, że znajdzie się miejsce w drużynie z założenia dobrej dla kogoś, kto będzie miał silny charakter aby połączyć drużynę. Kogoś, kto będzie wiedział czego chce od siebie innych i życia aby mógł pomóc wam w nagłym podejmowaniu decyzji. Kogoś, kto będzie mocno zmotywowany aby pchał wszystko do przodu. I przede wszystkim dla kogoś, kto będzie miał wysoko rozwinięte poczucie obowiązku, czynienia dobra i pielęgnowania moralności aby pomóc oddzielać zło od dobra. Naprawdę to zanim zrobiłem Lususa czytałem waszą sesję i pomyślałem sobie „kogo tej drużynie potrzeba? Kto by się przydał?” No i tak jakoś wyszło. Ja nie utożsamiam się z moją postacią za bardzo, jednak raz wykreowana przeze mnie postać żyje własnym życiem i postępuje według własnych reguł. Także według charakteru jaki dla postaci obrałem. Dlaczego więc nie wpasował się tak dobrze do sesji i do reszty graczy? Nie mam zielonego pojęcia. Prawdopodobnie źle oceniłem… sesje i wasze postacie. Za co jeszcze raz przepraszam. Zastanawiam się tylko co dalej z tym fantem zrobić.
Pozdrawiam.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.
madman jest offline