Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2009, 00:33   #904
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na pewno?? Ja cały czas myślałem, że tego konia dostałes z przydziału jako goniec, stąd moja postać, znana z doszukiwania się spisków, takie wnioski wysnuła. Jeśli to koń poległego to nie rozumiem dlaczego Krab na nim jedzie i takiej wypowiedzi by nie było. Więc wezmę to w nawias i jeśli Tammo orzeknie, że koń którego ma Krab jest z przydziału dla gońców to taka sugestia zostaje, a jeśli masz rację i jest to koń jednego z poległych to usunę tą wypowiedź.
Poza tym, ten drugi koń to też mi się jakoś tak nagle pojawił i nie dziwię się Abiemu, że naliczył 3 konie, zresztą ja również. Co to za ukrywanie koni, albo co gorsza jakieś konie niewidki??

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline