Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2009, 22:55   #19
Geduin
 
Reputacja: 1 Geduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znanyGeduin wkrótce będzie znany
Radpol przez chwilę w zamyśleniu spoglądał na dwóch młodzieńców, nim serdeczny uśmiech spowił jego lico.

- Doprawdy? Wielce zaskakuje mnie rezerwa, z jaką szanowni koledzy z Zakonu zwykli odnosić się do pism uczonych. - uniósł palec - Sądziłem wręcz raczej, iż zaznajamiają swych akolitów z każdym aspektem Sztuki. Wasze wyznanie zatem strzaskało, może nie tyle światopogląd mój, lecz z całą pewnością opinię jaką o Zakonie miałem.

Mężczyzna wstał i wbił spojrzenie w sklepienie ogrodu. Podjął dyskusję zmierzając do rozmówców nieśpiesznym spacerem.

- Zdradźcie mi wszak, czyż to nie w asortymencie esencjalnych nauk zakonu jest przyzywanie zniewalanie kopii istot świadomych jako sług i niewolników maga?

W tym miejscu nekromanta wbił spojrzenie w białego akolitę.

- Bądź łaskaw wyjawić mi, paniczu Christoperze, z jakiej to tajemniczej perspektywy misterium tworzenia świadomych niewolników moralnie przewyższa badania nad martwą materią?
 
Geduin jest offline