Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2009, 18:39   #186
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Plan na mojego jutrzejszego posta jest taki:

- pogrzeb
- przygotowania do wyjazdu / noclegu w Twierdzy (pewnie najlepiej w stajni, albo w pokoju drowów)
- wyjazd+nocleg (gdzieś w szczerym polu) / nocleg w Twierdzy (czy gdzie tam chcecie)


Proszę, żeby wszyscy się do jutra zdeklarowali gdzie nocujecie!! Bo widzę, że zdania są podzielone. Podliczyłam jeszcze godziny: powinniście z zamku wyjechać koło 18.00, więc zjedziecie ze wzgórza jeszcze "po widoku" natomiast potem przejedziecie góra godzinę (chyba że chcecie ryzykować połamane koła i końskie nogi).

Jeśli zdania są bardzo podzielone to zostawię Wam turę na dyskusję. Jeśli macie inne plany - również. Dajcie mi tylko znać.


No i oczywiście ostatnia szansa na uzupełnienie ekwipunku w panelu sesji - potem już będzie za późno.

Proszę też do dosłanie poprawionych kart postaci te osoby, które jeszcze tego nie zrobiły.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 03-12-2009 o 18:44.
Sayane jest offline