Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2009, 03:33   #6
Puzzelini
 
Puzzelini's Avatar
 
Reputacja: 1 Puzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwuPuzzelini jest godny podziwu
- Co TO jest?! Przecież to squaw, nosikiecki!
Ashley zatrzymała się gwałtownie. Odwróciła i zauważyła jak jeden z chłopaczków pokazuje między innymi na nią swoim paluchem! Po chwili bełkocze coś niezrozumiale, wściekle i z wyrzutem.
- Co one tu robią wśród Niebiańskich Wojowników?! Skrzydło Śmierci będzie się gniewać!!
Oczy dziewczyny zapłonęły gniewnie. Zrobiła parę szybkich kroków i znalazła się przy nim zaciskając pięści ze złości.
- Po pierwsze nie "co" to jest, tylko "kto" - mówiła przez zaciśnięte zęby do prężącego się dzieciaka. Podniosła rękę i palcem wskazującym tknęła Go w klatkę - Jestem Ashley i będziesz musiał się do mnie przyzwyczaić. Jeśli masz problem to idź tam - wskazała paluchem pokoik w którym zniknął ich opiekun - i mu wygarnij. Chyba musisz być nieźle zacofany. U mnie dziewczyn się nie prowokuje, a kto się odważy staje przed wielkim problemem...
Odwróciła na pięcie i wróciła do poprzedniej czynności...
 
Puzzelini jest offline