Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 15:24   #201
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Spokojnie panowie, spokojnie. O co tutaj chodzi? – Albrecht krzyknął do biegnących ludzi i gdy już elf był pewien, że zostanie on aresztowany przez straż nastąpiło coś nieoczekiwanego. Pa raz kolejny nie wiadomo skąd pojawiła się karoca. Elf zgodnie z wcześniejszym postanowieniem postanowił jechać wraz z drużyną, choć nie zamierzał jeszcze się im ujawniać. "Jak mnie znajdą to mnie znajdą" pomyślał i się uśmiechnął. Vladimir ku zdziwieniu elfa w ogóle przypomniał sobie o nim - co było dość nietypowe przy czarze którego użył elf.
Lilawander nie przejął się tym specjalnie wiedząc, że magia czaru i tak sprawi, że Vladimir przestanie go szukać. "Dziwne , że zaczął mnie szukać" - pomyślał, dalej się nie ujawniając. Był ciekaw co o nim powiedzą myśląc, że go nie ma. Czasem był to najlepszy sposób na sprawdzenie z kim się ma do czynienia. Elf starał się jedynie unikać kul, kryjąc się możliwie najlepiej przed ostrzałem.
 
Eliasz jest offline