Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 17:15   #18
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
-On... mówi dużo i niezrozumiale.- rzekł Kastor uśmiechając się i siadając na przeciw niej. Mężczyzna spojrzał na Ashley dodając.- Poza tym jeszcze te jego...zwyczaje.
Kastor potarł czoło dodając.- Nie jestem pewien, czy bym z nim wytrzymał w jednym pokoju.
Po czym spojrzał na dziewczynę i rzekł.- A ciebie potrafię zrozumieć. Ciekawe czy nasze światy są blisko siebie położone. Bo naszego dowódcy i mój to na pewno nie...
Przybliżył twarz do dziewczyny i szepnął, jakby bał się, że ów wojownik mógłby ich usłyszeć.- Czasami mam problemy ze zrozumieniem, co on powiedział. To chyba kwestia tego, że... kwestia wymowy słów. Jego Niski Gotyk, a mój Niski Gotyk za bardzo się różnią.
Oddalił twarz i rzekł.- Skoro ty zajęłaś ten pokój, to chyba do ciebie należy wybór łóżka, nieprawdaż?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline