Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 22:54   #20
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Kastor spojrzała na identyczne łóżka w tym nie wyróżniającym się niczym pokoju. Nie ma to jak standardaryzacja posunięta do absurdu.
Położył się na plecach, na łóżku na którym siedział i rzekł.- Jako że nie chcę mi się wstać, zaklepuję to łóżko.
Po czym podparł się rękami lekko unosząc przód swego ciała. Spojrzał na szaty, które mu dano i rzekł.- Jeden komplet ubrań, jedno łóżko...posiłek pewnie też raz na dzień.
Spojrzał na dziewczynę i spytał. –Ty pewnie wiesz nieco więcej o Mrocznych Aniołach. Możesz coś o nich opowiedzieć ? Nie chcę pytać Jerry, bo nie rozumiem jego odpowiedzi.
Przewrócił się na bok i słuchał odpowiedzi dziewczyny i starając się zrozumieć, w co się właściwie wpakował.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 08-12-2009 o 10:20.
abishai jest offline