Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2009, 14:38   #39
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Nachmurzył się widocznie.
- Taki ze mnie bystrzak krasnoludzie, że zauważyłem iż to Ty zaproponowałeś atak o świcie a teraz wyskakujesz jakby był to mój pomysł ? –Prychnął kpiąco- Noc Ci nie pasuje bo musisz odpocząć, Twój własny pomysł Ci nie odpowiada bo niby Cię o świcie zauważą to może do zimy zaczekamy i się śniegiem zakryjesz? Choć nie wiem w czym by Ci to miało pomóc-Wzruszył ramionami- Róbcie co chcecie, wymyślajcie plany lub przekupujcie strażników wolna wola. Wracając do tematu dowódcy tej nocnej, dziennej czy też jakiejś innej wycieczki proponowałbym Paula gdyż wydaje mi się najbardziej odpowiedni na to stanowisko. Ja odpadam, mnie ma nikt nie widzieć, widoczne mają być tylko skutki moich działań. To tyle co mam do powiedzenia.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie

Ostatnio edytowane przez Bronthion : 08-12-2009 o 14:43.
Bronthion jest offline