Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 11:59   #43
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Stormak ucieszył się. Jego plan spodobał się półorkowi, którego uważał za dość wartościową część drużyny. Ponadto cała reszta wolała opcję łapówki i krasnolud był uradowany, że nie będzie się musiał narażać na zdemaskowanie i opcję, że ktoś go rozpozna. Stormak klasnął w dłonie, a następnie potarł jedną o drugą, niczym zachłanny niziołek na widok worka z złotem. -Świetnie jak dla mnie wasz plan jest w sam raz.- rzekł zadowolony podniosłym tonem -Helmita spróbuje przekupić kogo trzeba, ja w tym czasie odpocznę i jeśli jemu nie wyjdzie o świcie będę gotowy na plan numer dwa.- rzekł. Cała ta znajomość zaczęła się od jednego wielkiego paradoksu. Kto to widział, by kleryk boga strażników próbował przekupić innego strażnika, by w efekcie końcowym wyciągnąć z więzienia innego kleryka, który trafił do aresztu za pijackie libacje. Stormak na samą myśl uśmiechnął się pod nosem. -Jeśli teraz zaś pozwolicie zabiorę swoją część zaliczki i udam się na spoczynek.- stwierdził czarodziej. -Do mojego domostwa w gildii jest spory kawałek drogi, więc nikt nie musi mnie zawiadamiać czy plan z łapówką wypalił. Po prostu jutro o świcie będę w okolicy aresztu. Jeśli do pół godziny nikt z was się nie zjawi przyjdę tu pod magazyn. Jeśli zaś się pojawicie, to wprowadzamy mój plan w życie.- oznajmił. Brodacz podszedł do Cadoma i klepnął go w ramię -Powodzenia. Oby udało Ci się wszystko polubownie załatwić. Aha i jeśli to nie problem nie prezentuj swojego świętego symbolu. Strażnicy niezbyt błyskotliwi, mogą sobie jeszcze ubzdurać, że ktoś ich chce skontrolować i jeszcze Ciebie nam zamkną...- rzekł, po czym opuścił magazyn, ruszając w stronę budynku gildii.
 
Nefarius jest offline