Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 17:51   #190
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Uwaga: niestety jutro najprawdopodobniej nie zdążę napisać posta i zrobię to dopiero w sobotę koło południa. Mimo to mam nadzieję, że zgodzicie się, by czwartkowy termin odp. pozostał bez zmian.

Plan posta jest taki:

* rozmowy z magiem. Zanim dojedziecie do Podkosów miną jeszcze dwie noce, podczas których mag jest chętny i gotowy do rozmów. Jak zapewne zauważyliście lubi być w centrum zainteresowania (i ładne dziewczyny też ). Google doc nadal działają, odpowiadać będę na bieżąco. Opowieści - post wspólny. Ponieważ nie każdy jest chętny do dialogu ta część będzie już na zasadzie retrospekcji w stosunku do bieżących wydarzeń.

* wjazd do Podkosów. Madman obiecał inspirującą przemowę, która uratuje resztę drużyny przed gniewem wieśniaków. Jeśli przemowa poruszy MG zrobimy przewijkę: zdanie więźniów do komórki służącej za więzienie - uwolnienie zakładników - zakwaterowanie - a po obiedzie zielarz zaprosi Was na rozmowę.
We wcześniejszych postach wszyscy mniej więcej wyłożyli jakie mają argumenty i plan załatwienia sprawy w Podkosach, więc dlatego chcę tu przyśpieszyć akcję. Ale jeśli chcecie rozegrać wjazd do wsi i rozmowy z sołtysem klatka po klatce to nie mam nic przeciwko - proszę mi tylko to najdalej do soboty rano zgłosić. Jeśli ktoś planował coś ciekawego na wjazd również proszę mi zgłosić, to włączymy w posta.

* Post dla Vantro - gdy Epi się wyrobi, pewnie też w sobotę (mam nadzieję; muszę hamować jego mordercze zapędy )

Rozmowa z zielarzem będzie już w kolejnej turze - może też na googlach, zobaczymy.
 
Sayane jest offline