Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2009, 08:26   #17
Elthian
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 1 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
"Nie chwila, coś jest nie tak." - myślał Grigori trzymając w mocnym uścisku złodzieja. Nie mógł powiedzieć "Cholera, to było zbyt proste...", bo nie było. Pierwszy raz spotkał się z przypadkiem w którym jego cel opierał się wielkiej sile nie-wielką siłą.

Jeszcze strzykawka, po co miałby mnie czymś kuć? Trucizna czy inne licho? Może to znowuż jakiś szalony profesor, który wynalazłszy kolejny nikomu nie potrzebny wynalazek ubzdurał sobie iż jest wszechmocnym geniuszem, a jego umysł bez problemu opanuje cały świat.

"Mniejsza" - pomyślał ponownie Grigori przybijając sponiewieranego złodziejaszka do ziemi.
- Może mi teraz przyjacielu powiesz gdzie to żeś zostawił swoje łupy? No i jeszcze pozostaje jakże istotna sprawa mojej kurtki, chyba nie sądzisz, że ci to daruje? - Grigori rozpoczął krótki monolog, a jego wzrok wędrował dookoła w poszukiwaniu torby.

Czując iż jego wrodzona łagodność nie przemawia zbytnio do sponiewieranego rozpoczął małą przemianę. Jedna ręka zaczęła gwałtownie emitować ciepło, po czym ogarnęła ją czarna mgła. Powoli żyły zaczęły nabrzmiewać i wypełniać się czernią. Szkielet ramienia zmieniał kształt aż w końcu wystrzelił 5 ostrych pazurów mających naśladować palce. Diabelskie ramię zbliżyło się do twarzy opryszka.

- Myślę, że w takiej sytuacji nasza rozmowa szybko się rozkręci...
 
Elthian jest offline