Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2009, 11:16   #35
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Angelo razem z pozostałymi dotarł na miejsce akcji. Gdy wszyscy wyszli z auta i zabierali swój sprzęt, Angelo tego nie zrobił. Za to wszystkim podał zestaw, w skład którego wchodziła niewielka kamerka, mikrofon ze słuchawką, mieszcząca się w uchu oraz nadajnik.


- Bierzcie. To pozwoli nam pozostać w kontakcie. Ja tu zostanę w wozie i będę obserwował was na podglądze z tych małych kamerek. W razie czego jakbyście stracili rozeznanie w rozkładzie pomieszczeń, to będę was kierować.
Angelo otworzył drzwi do pikapa usiadł na miejscu pasażera z przodu i wziął na kolana swój laptop, który ciągle pracował. Miał na wszelki wypadek ładowarkę do laptopa z wejściem na elektryczną zapalniczkę w samochodzie. Kilka szybkich komend i i wszyscy usłyszeli w słuchawkach głos Angelo
- Jak mnie słychać?
Gdy wszyscy potwierdzili, że wszystko działa. Angelo postanowił wykorzystać te wszystkie włamania do serwerów. Jak oszalały wklepywał kolejne komendy w kolejnych okienkach i nagle wszystkie budynki w sektorze po kolei wyłączały swoje światła. Część z nich w tym i muzeum, chwilę później przeszło na zasilanie awaryjne ale to i tak, większość świateł już nie działała.
- Uwińcie się szybko. Taka awaria wszystkiego nie pozostanie długo niezauważona i elektrycy i spece od telefenów będą chcieli ją szybko usunąć, więc nie marnujcie czasu.

Angelo na podglądzie patrzył sobie na poczynania swoich towarzyszy akcji. Gdy zaczęli omijać kamery. Odezwał się do nich w słuchawkach
- Nie musicie, nie marnujcie czasu. Wyłączyłem im monitoring. Izzy. Ty jesteś ponoć specem do włamów, idź wprost do pomieszczenia z papirusem. Kostas mam propozycję, zasuwaj do piwnic. Tam znajduje się awaryjny agregat. Proponuję go zniszczyć.

W tym momencie wszyscy w swoich słuchawkach usłyszeli to, co się dzieje niedaleko hakera. Angelo słyszał te syreny policyjne radiowozów, pędzących do fałszywych alarmów. Haker się tylko uśmiechał pod nosem.
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 12-12-2009 o 11:19.
Klebern jest offline