Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2009, 17:34   #35
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Tak na przyszłość - ten dokument wstawiłem po to aby wygodnie było przeprowadzić dialog. Macie tam wpisywać tylko kwestie Waszych bohaterów. Do zadawania pytań odnośnie całej reszty sesji w dalszym ciągu służą komentarze.

Co do waszych pytań:

Cytat:
Napisał Kerm
Zanim będzie dialog, to pytanie co do krasnoluda.
- Jakieś ślady dokoła? Odciski butów czy coś?
- Siniaki na oko od uderzeń ręką, kijem?
- Wygląda na pobitego 'dla rozrywki' czy torturowanego?
- Zranił kogoś tym mieczem? Ślady krwi?
Żadnych śladów nie udało wam się znaleźć. Na mieczu nie było żadnych śladów krwi. Co do siniaków - te na brzuchu wyglądają jak po uderzeniach pięścią. Ślady na rękach wyglądały nie tyle pozostałości na po uderzeniach co efekt wyjątkowo mocnego ich ściskania. Co do ostatniego z pytań - zanim odpowiem zdefiniuj jak odróżnić pobicie w ramach tortur od pobicia dla rozrywki (hmm... po namyśle przyszło mi do głowy kilka szczegółów ale mimo wszystko chciałbym abyś odpowiedział na moje pytanie a to celem ustalenia czy Twoja postać wie czego szukać ).

Cytat:
Napisał Kerm
- Żadnego alkoholu nie mamy? Trzeba będzie pamiętać przy robieniu zapasów.
-Nie, nie macie żadnego alkoholu.

Cytat:
Napisał Kerm
- Noce są ciepłe, czy zimne? Bo mamy jeden namiocik 'do tyłu'...
-Jest środek lata, więc na mrozy raczej nie będziecie narzekać. Chyba, że zdarzy się Wam obozować w wyższych partiach gór.

Cytat:
Napisał Kerm
- Jakiś strumyk obok naszego obozowiska możemy stworzyć? (cytat: "Cios rozłupał czaszkę bestii obryzgując wielkoluda czarną posoką")
-Nie ma problemu.

Cytat:
Napisał Kerm
- Skąd przybyły te wilki? (chodzi mi o kierunek w stosunku do trasy, którą my pójdziemy)
-Podróżujecie na północ, wilki przybyły ze wschodu.

Cytat:
Napisał Kerm
- Jak Fay zareaguje podczas przypalania (rzuci wiązanką, rozedrze się na całe gardło, zaciśnie zęby przygryzając sobie wargi,...)?
- Którą wartę wybiera Fay? ("Może sobie tym razem darujesz wartę? Kiepsko wyglądasz..")
Warty pełniliście w następującej kolejności: Siggi, Fay, Markus, Veller. Reakcję dziewczyny miałem zamiar pozostawić w gestii właścicielki postaci.

Jeszcze jedno - w poście napisałem, że Wasi bohaterowie zdążyli już przedstawić się, więc możecie od razu przejść do pytań.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline